fasonowe (kod FEFCO)

Wykonane są z jednego formatu. Obie lub wszystkie ściany boczne i wierzch składają się zazwyczaj bez klejenia lub zszywania. Do wyprodukowania tego typu kartonu potrzebna jest matryca tnąca (wykrojnik). Opakowania wykrojnikowe mogą mieć praktycznie dowolny kształt i konstrukcje.

fasonowe-wykrojnikowefasonowe-białeopakowanie wykrojnikowefasonowe pudło

Opakowania dla drukarni

Gama wykrojnikowych opakowań kartonowych przeznaczonych do pakowania wydawnictw w formacie A3, A4 i A5. Opakowania dwuczęściowe typu dno i wieko oraz jednoczęściowe. 

pudło-do-drukarnipudło-do-drukarnipudło-do-drukarni

Opakowania wysyłkowe

Gama wykrojnikowych opakowań kartonowych przeznaczonych do wysyłek kurierskich i pocztowych. Opakowania jednoczęściowe z klapką.

wysyłkowe-pudłowysyłkowe-pudło-pocztowewysyłkowe-pudło

Opakowania uniwersalne

Gama wykrojnikowych opakowań uniwersalnego przeznaczenia. Różne konstrukcje : jednoczęściowe z klapką, jednoczęściowe typu ostryga, dwuczęściowe. Szeroka gama rozmiarowa.

pudło-uniwersalnepudło-uniwersalne-wykrojnikowepudło-uniwersalne-wykrojnikowe

Opakowania na wyroby cukiernicze, warzywa, owoce oraz drób

Gama wykrojnikowych opakowań do pakowania wyrobów cukierniczych, skrzynki na warzywa i owoce oraz opakowania z otworami na drób. Różne konstrukcje dwuczęściowe, jednoczęściowe. 

tekturowa skrzynkaopakowania cukiernicze skrzynkaopakowania cukierniczeopakowanie na kurczaki

Opakowania do archiwizacji dokumentów

Gama opakowań kartonowych przeznaczonych do archiwizacji dokumentów. Opakowania jednostkowe na dokumenty luzem, w teczkach i segregatorach oraz opakowania zbiorcze na segregatory.

pudło-archiwizacyjneopakowanie-tekturowe-archiwizacyjneopakowanie-tekturowe-archiwizacyjneopakowanie-tekturowe-archiwizacyjne

Opakowania dla wysyłki kalendarzy, druków, litografii, grafiki

Opakowania przeznaczone do zabezpieczania wysyłki kalendarzy ściennych oraz jako opakowania jednostkowe do druków, litografii i grafiki. Szybkie, łatwe i poręczne pakowanie. Odporna na złamania, stabilna, wysokiej jakości tektura falista.  

opakowanie-na-plakatopakowanie-na-kalendarzopakowanie-na-kalendarz

Opakowania na książki oraz płyty DVD

Opakowania przeznaczone do zabezpieczania wysyłki książek różnego formatu. Dwa wyjściowe formaty A5 i A4. Prosta i uniwersalna konstrukcja umożliwia zapakowanie książek różnej grubości. Opakowanie wymaga sklejenia.

opakowanie-na-notatnikopakowanie-na-książkiopakowanie-na-dvd

Opakowania biurowe

Gama produktów kartonowych przeznaczonych do przechowywania dokumentów oraz różnorakich drobnych przedmiotów. Do wykorzystania w biurach, warsztatach, magazynach itp. Łatwe w montażu, trwałe, estetyczne, ekologiczne.

opakowanie do biuraopakowanie-biurowe-na-dokumentyopakowanie-biurowe-na-dokumenty

Wykonujemy pudła fasonowe o dowolnym rozmiarze i w każdym nakładzie. Konstrukcje pudeł fasonowych opisane są na podstronie katalog FEFCO.

fefco-katalog-opakowań  download-icon.png