klapowe

klapowe-opakowanie

Znajdują zastosowanie właściwie w każdej grupie branżowej, zaczynając od produktów spożywczych, poprzez przemysł odzieżowy, a na budowlanym kończąc. Dzięki swojej zwartej konstrukcji oraz technologii wykonania, nie wymagającej w większości przypadków dodatkowych nakładów na wykrojnik, są produktem tanim dla zamawiającego i łatwym w wykonaniu dla wytwórcy. Dzięki tym właściwościom opakowania tego typu są najchętniej kupowane przez naszych Klientów.
Opakowania klapowe najczęściej wykonujemy z następujących tektur :

  • z 3 warstwowej - opakowania klapowe wykonane z tektury falistej 3 warstwowej (kombinacja dwóch zewnętrznych arkuszy płaskiego papieru i jednego wewnętrznego zwanego falą). Szeroka gama rozmiarów pozwoli dobrać właściwe opakowania dla przedmiotów o dużej rozpiętości gabarytów i wag.
  • z 5-cio warstwowej - opakowania klapowe wykonane z tektury falistej 5-cio warstwowej (kombinacja trzech arkuszy płaskiego papieru oraz dwóch wewnętrznych zwanych falą). Dzięki dużej sztywności i wytrzymałości przeznaczone do transportu przedmiotów wielkogabarytowych i/lub o znacznej wadze.
klapówka-3wklapowe opakowanie 5wklapowe opakowanie fala E